Reklam Üst

Hemşire Yürekleri Ağza Getirdi

Hemşire Yürekleri Ağza Getirdi - Sağlık Haberleri

Hemşire, yürekleri ağza getirdi! Herkesin gözü önünde elindeki bıçağı boynuna ve karnına sapladı
İhlas Haber Ajansı - Haberler
Hemşire, yürekleri ağza getirdi! Herkesin gözü önünde elindeki bıçağı boynuna ve karnına sapladı.
Hemşire Yürekleri Ağza Getirdi - Sağlık Haberleri

Konya'da bir hemşirenin kendisine bıçakla zarar verdiği anlar, yürekleri ağza getirdi. 5 katlı apartmanın ikinci katında ikamet eden bir hemşire, balkonun yanında bulunan beton bölüme indikten sonra bıçakla kendine zarar verdi. Yaklaşık 2 saat sonra ikna edilen hemşire, acil olarak hastaneye kaldırıldı.Konya'nın Selçuklu ilçesi İhsaniye Mahallesi Hakyolu Sokak'ta yaşanan olay, hem izleyenleri hem de duyanları büyük korkuya sevk etti. Psikolojik sorunları olduğu belirtilen hemşire Dilek T. (40) balkonun yanında bulunan beton bölüme inerek bıçakla kendine zarar vermeye başladı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, Dilek T.'nin atlama ihtimaline karşı hava yastığı açarak önlem aldı.Son dakika haber! Kendine bıçakla zarar veren hemşireyi polis ikna etti

BIÇAKLA KENDİSİNE ZARAR VERDİ

Polis ekipleri tarafından ikna edilmeye çalışan Dilek T., bıçakla vücudunun çeşitli yerlerine zarar verdi. Polisin uzun uğraşlarına rağmen bulunduğu yerden inmek istemeyen Dilek T., polisin sopayla elindeki bıçağı düşürmeye çalışması üzerine bıçağı karnına defalarca batırmaya çalıştı. Polisin sopayla eline vurmasıyla bıçağı elinden düşen Dilek T., daha sonra kendisini tutmak isteyen polislere direndi.Son dakika haber! Kendine bıçakla zarar veren hemşireyi polis ikna etti.

GAZETECİLERE İLGİNÇ İFADELER KULLANDI

Bir ara demir korkuluklara tutunan Demir T., bir süre aşağıya sarktıktan sonra itfaiyenin açtığı hava yastığına atladı. Etkisiz hale getirilen Dilek T., ambulansa bindirilmek istendiği sırada da gazetecilere, "Ambulans geldi, muhtemelen öleceğim. Devlet başkanı ile kesinlikle ilgisi yok bu olayın" dedi. 5 yıldır aynı apartmanda yaşayan Dilek T.'nin bekar olduğu, 2 haftadır işe gitmediği ve son zamanlarda psikolojik rahatsızlığının arttığı öğrenildi. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Dilet T., ambulansa bindirildikten sonra tedavisi için Şehir Hastanesine kaldırıldı.


--------------------------------------------------------------------

Yorum Yap

Tasarım Akblog.NET

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam